RC063M221LO10*20D-4A3E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC063M221LO10*20D-4A3E
JLCPCB Part #
C2837912
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 220uF 5mm 63V 860mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS