CH6R3M821LO6.3*11L-1A4T
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
CH6R3M821LO6.3*11L-1A4T
JLCPCB Part #
C2897450
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 1.7A@100kHz 11mm 12mΩ@100kHz 2000hrs@125℃ 5mm 6.3V 6.3mm 820uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS