BC025M331LO6.3*13L-1A4T
MFR.Part #
BC025M331LO6.3*13L-1A4T
JLCPCB Part #
C545230
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 25V 330uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS