RC025M471LC8*14TD-4A3E
MFR.Part #
RC025M471LC8*14TD-4A3E
JLCPCB Part #
C2837889
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 14mm 25V 3.5mm 470uF 8mm 950mA@100kHz ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS