RC050M4R7LO5*11TH-2A1E
MFR.Part #
RC050M4R7LO5*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365767
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 110mA@100kHz 11mm 2000hrs@105℃ 2mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS