BC010M102LO8*12L-1A4T
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
BC010M102LO8*12L-1A4T
JLCPCB Part #
C2897452
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 12mm 2000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS