E37X421CPN332MDB7U
MFR.Part #
E37X421CPN332MDB7U
JLCPCB Part #
C3815953
Package
Bolt,D63.5xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 11A@120Hz 15000hrs@85℃ 28.6mm 3300uF 33mΩ@120Hz 420V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS