LNC2W332MSEGBN
MFR.Part #
LNC2W332MSEGBN
JLCPCB Part #
C1619077
Package
Bolt,D63.5xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 21.84A@10kHz 28.6mm 3300uF 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS