E36D401HPN252TEM9U
MFR.Part #
E36D401HPN252TEM9U
JLCPCB Part #
C3815852
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 219mm 2500uF 400V 76.2mm 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS