E37F421HPN272MCB7U
MFR.Part #
E37F421HPN272MCB7U
JLCPCB Part #
C3815722
Package
Bolt,D50.8xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 22.2mm 2700uF 34mΩ@120Hz 420V 50.8mm 5000hrs@85℃ 9.8A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS