EASH350ELL331MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EASH350ELL331MJ16S
JLCPCB Part #
C320011
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000hrs@85℃ 10mm 16mm 330uF 35V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS