ETXH451VSN221MA30S
MFR.Part #
ETXH451VSN221MA30S
JLCPCB Part #
C1582719
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.02A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 220uF 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS