EKHJ421VSN631MA54M
MFR.Part #
EKHJ421VSN631MA54M
JLCPCB Part #
C5727961
Package
Plugin,D35xL56.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.8A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 420V 56.5mm 630uF ±20% Plugin,D35xL56.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS