E37L451HPN222MCB7U
MFR.Part #
E37L451HPN222MCB7U
JLCPCB Part #
C3813104
Package
Bolt,D50.8xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 118mm 22.2mm 2200uF 43mΩ@120Hz 450V 50.8mm 8.6A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS