ELXV800ELL331ML25S
Extended
- Manufacturer
- NCC(Nippon Chemi-Con)
- MFR.Part #
- ELXV800ELL331ML25S
- JLCPCB Part #
- C1598356
- Package
- Plugin,D16xL25mm
- Description
- -55℃~+105℃ 16mm 25mm 330uF 5000hrs@105℃ 7.5mm 720mA@120Hz 80V 81mΩ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS