ESMH251VSN561MQ40S
MFR.Part #
ESMH251VSN561MQ40S
JLCPCB Part #
C1605654
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 250V 296Ω@120Hz 3.135A@100kHz 40mm 560uF ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS