EKXG251ETD100MJ20S
MFR.Part #
EKXG251ETD100MJ20S
JLCPCB Part #
C2165930
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 140mA@120Hz 20mm 250V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS