E36D101HPN333TEA5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D101HPN333TEA5U
JLCPCB Part #
C3815086
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100V 104.78mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 33000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS