ERWL401LGB392MEB5U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERWL401LGB392MEB5U
JLCPCB Part #
C3815677
Package
Bolt,D76.2xL115mm
Description
-25℃~+85℃ 115mm 14.7A@120Hz 20000hrs@85℃ 31.5mm 3900uF 400V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS