CGS333U030V4C
MFR.Part #
CGS333U030V4C
JLCPCB Part #
C3815461
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 20mΩ@120Hz 30V 33000uF 50.8mm 9.8A@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS