381LX471M250K022
MFR.Part #
381LX471M250K022
JLCPCB Part #
C3721291
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS