CGS323U040V4C
MFR.Part #
CGS323U040V4C
JLCPCB Part #
C2622299
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 21mΩ@120Hz 32000uF 40V 50.8mm 9.5A@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS