CG952U050V4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG952U050V4C
JLCPCB Part #
C2622513
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 12.2A@120Hz 13mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 50.8mm 50V 9500uF 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS