CGS303U030V4C
MFR.Part #
CGS303U030V4C
JLCPCB Part #
C3814083
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 10A@120Hz 19mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 30000uF 30V 50.8mm 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS