E37X451CPN332ME92U
MFR.Part #
E37X451CPN332ME92U
JLCPCB Part #
C3814734
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 10.6A@120Hz 15000hrs@85℃ 31.8mm 3300uF 38mΩ@120Hz 450V 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS