E37X401CPN392ME92U
MFR.Part #
E37X401CPN392ME92U
JLCPCB Part #
C3814542
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 11.8A@120Hz 15000hrs@85℃ 30mΩ@120Hz 31.8mm 3900uF 400V 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS