ELXY100ELL181MFB5D
MFR.Part #
ELXY100ELL181MFB5D
JLCPCB Part #
C5113868
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 109.2mA@120Hz 10V 13mm 180uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS