LNX2W222MSEHBB
MFR.Part #
LNX2W222MSEHBB
JLCPCB Part #
C1616117
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 20000hrs@85℃ 2200uF 31.8mm 450V 7.1A@120Hz 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS