E37L401CPN123MFF5U
MFR.Part #
E37L401CPN123MFF5U
JLCPCB Part #
C3813075
Package
Bolt,D89xL156mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12000uF 156mm 29A@120Hz 31.8mm 400V 89mm 9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D89xL156mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS