E36F451CGS372MEB7U
MFR.Part #
E36F451CGS372MEB7U
JLCPCB Part #
C7269862
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 3700uF 450V 76.2mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS