715P22412LA3
MFR.Part #
715P22412LA3
JLCPCB Part #
C3790210
Package
Plugin,P=26.2mm
Description
-55℃~+85℃ 155V、200V 220nF ±1% 插件,P=26.2mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS