CGS663U016R4C
MFR.Part #
CGS663U016R4C
JLCPCB Part #
C2622221
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 11.6A@120Hz 12mΩ@120Hz 16V 2000hrs@85℃ 34.93mm 66000uF 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS