716P10454LA3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
716P10454LA3
JLCPCB Part #
C3789217
Package
Plugin,P=26.2mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 200V、400V ±5% 插件,P=26.2mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS