CGS592U100R3C
MFR.Part #
CGS592U100R3C
JLCPCB Part #
C2622238
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 34.93mm 42mΩ@120Hz 5.4A@120Hz 5900uF 79.38mm 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS