716P22454LA3
MFR.Part #
716P22454LA3
JLCPCB Part #
C3803020
Package
Plugin,P=26.2mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 220nF ±5% 插件,P=26.2mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS