381LX821M200K032
MFR.Part #
381LX821M200K032
JLCPCB Part #
C19554873
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.8A@20kHz 200V 243mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS