ELXS181VSN391MP25S
MFR.Part #
ELXS181VSN391MP25S
JLCPCB Part #
C3723863
Package
Plugin,D22xL27.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.34A@120Hz 10mm 180V 22mm 27.5mm 390uF 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D22xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS