ELXS161VSN471MP25S
MFR.Part #
ELXS161VSN471MP25S
JLCPCB Part #
C3724692
Package
Plugin,D22xL27.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 160V 22mm 27.5mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS