EKMH351VND122MA80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH351VND122MA80U
JLCPCB Part #
C3721900
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 2000hrs@105℃ 207mΩ@120Hz 22.5mm 3.3A@120Hz 350V 35mm 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS