E91F421VND821MB65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E91F421VND821MB65U
JLCPCB Part #
C3723701
Package
Plugin,D40xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 107mΩ@120Hz 22.5mm 3.8A@120Hz 40mm 420V 5000hrs@105℃ 67.5mm 820uF ±20% 插件,D40xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS