E92F351VND122MB65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92F351VND122MB65U
JLCPCB Part #
C3724538
Package
Plugin,D40xL67.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 22.5mm 350V 40mm 5.9A@120Hz 5000hrs@85℃ 67.5mm 86mΩ@120Hz ±20% 插件,D40xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS