E91F351VND122MB65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E91F351VND122MB65U
JLCPCB Part #
C3725248
Package
Plugin,D40xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 22.5mm 350V 4.3A@120Hz 40mm 5000hrs@105℃ 67.5mm 83mΩ@120Hz ±20% 插件,D40xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS