ESMH630VNN153MA63U
MFR.Part #
ESMH630VNN153MA63U
JLCPCB Part #
C3725011
Package
Plugin,D35xL65mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 15mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 6.9A@120Hz 63V 65mm ±20% 插件,D35xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS