SLPX183M025C4P3
MFR.Part #
SLPX183M025C4P3
JLCPCB Part #
C3722131
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 18000uF 25V 25mm 3000hrs@85℃ 33mΩ@120Hz 4.68A@120Hz 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS