474MKP275KB
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
474MKP275KB
JLCPCB Part #
C7020386
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS