420MXH330MEFC25X45
MFR.Part #
420MXH330MEFC25X45
JLCPCB Part #
C3724907
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.75A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 330uF 420V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS