156PHB600K4R
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
156PHB600K4R
JLCPCB Part #
C6041348
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+100℃ 15uF 350V、600V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS