AHA477M06F24B-F
MFR.Part #
AHA477M06F24B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.2Ω@120Hz 10.2mm 2000hrs@105℃ 470uF 510mA@10kHz 6.3V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS