382LX223M080B062VS
MFR.Part #
382LX223M080B062VS
JLCPCB Part #
C3722056
Package
插件,D50xL63mm
Description
-40℃~+85℃ 11.08A@120Hz 22000uF 3000hrs@85℃ 50mm 63mm 80V ±20% 插件,D50xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS