CGR452T100W4L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGR452T100W4L
JLCPCB Part #
C2622646
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 100V 117.48mm 2000hrs@105℃ 24.3A@120Hz 4500uF 63.5mm 9.4mΩ@120Hz 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS